Contact

Filharmonisch Huis
Braziliëstraat 15
2000 Antwerpen
(routebeschrijving)
T +32 [0] 3 213 54 20
F +32 [0] 3 213 54 00
info@defilharmonie.be
BTW-nr: BE-0425.591.359
Ondernemingsnummer: 0425591359 

tickets
T +32 [0] 3 213 54 34
tickets@defilharmonie.be

Onze medewerkers zijn bereikbaar tussen 9:00 en 12:00 en tussen 14:00 en 17:00. Wij zijn gesloten op zaterdag, zondag en feestdagen.

Directie

Hans Verbugt | intendant
03 213 54 24 | inne.helsen@defilharmonie.be

Geert Riem | artistiek directeur
03 213 54 09 | geert.riem@defilharmonie.be

Michael Rooyackers | administratief en financieel directeur
03 213 54 12 | michael.rooyackers@defilharmonie.be

Walter Van den Eeckhout | orkestdirecteur
03 213 54 03 | walter.van.den.eeckhout@defilharmonie.be

Inne Helsen | directie-assistente
03 213 54 24 | inne.helsen@defilharmonie.be

Administratief en financieel beleid

Shari De Visscher | assistente administratief en financieel beheer
03 213 54 11 | shari.de.visscher@defilharmonie.be

Artistieke planning

Ilse Delmeire | coördinator opMaat (jongeren en diversiteit)
03 213 54 08 | ilse.delmeire@defilharmonie.be

Tom Janssens | assistent artistieke planning en dramaturg
03 213 54 15 | tom.janssens@defilharmonie.be

Kim Maes | assistente artistieke planning en tourneemanager
03 213 54 21 | kim.maes@defilharmonie.be

Stef Huybrechts | orkestbibliothecaris
03 213 54 10 | stef.huybrechts@defilharmonie.be

Marketing

Rosa Bijl | assistente ticketing
03 213 54 06 | rosa.bijl@defilharmonie.be

Jan Willems | coördinator marketing en communicatie
03 213 54 17 | jan.willems@defilharmonie.be

Hedwig Scheltjens | pers en publicaties
03 213 54 19 | hedwig.scheltjens@defilharmonie.be

Bianca Van Roosbroeck | publiekswerking
03 213 54 05 | bianca.van.roosbroeck@defilharmonie.be

Hannelore Reynders | grafisch ontwerp
03 213 54 14 l hannelore.reynders@defilharmonie.be

Regie

Haiat Bachiri | regie-assistente en preventie-adviseur
03 213 54 02 | haiat.bachiri@defilharmonie.be

Stefan Remeysen | technisch regisseur
03 213 54 04 | stefan.remeysen@defilharmonie.be 

Sven Van Sanden | technisch regisseur
03 213 54 01 | sven.van.sanden@defilharmonie.be

Catering

Geert Jacobs
03 213 54 16  | geert.jacobs@defilharmonie.be

Osteopathie - kinesitherapie

Lode Verreyen
03 830 11 17

Inschrijven maandelijkse nieuwsbrief